O firmie

ASPERON

Jesteśmy polskim producentem rolek transportowych oraz innych komponentów do przenośników i pozostałych elementów transportu wewnętrznego, systemów magazynowania oraz innych maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od kilkunastu lat.

SPECJALIZACJA I PROFESJONALIZM

Od początku działalności naszą uwagę koncentrujemy na rolkach transportowych. Maszyny, które posiadamy, to urządzenia dedykowane do tego rodzaju produkcji, skonstruowane specjalnie dla potrzeb naszej działalności. Wyspecjalizowany park maszynowy zapewnia stałą, wysoką jakość oraz powtarzalność wykonania naszych produktów.

Naszą energię, wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego rozwijania i udoskonalania naszego produktu, jakim są rolki transportowe. Nie chcemy rozszerzać zakresu naszej działalności o projektowanie i konstruowanie całych przenośników czy systemów transportowych.

Chcemy być dla naszych klientów pewnym zaufanym dostawcą i partnerem, nigdy konkurencją.

ROLKI ASPERON – POLSKI PRODUKT

Do produkcji naszych rolek wykorzystujemy materiały od polskich, sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Poszczególne komponenty i elementy konstrukcji rolek wykonywane są przez nas lub specjalnie dla nas przez polskich producentów.

W zakresie zleceń kooperacyjnych (cynkowanie, gumowanie, hartowanie, malowanie proszkowe) współpracujemy z lokalnymi podwykonawcami.

Maszyny i urządzenia wykorzystywane przez nas do produkcji rolek w większości pochodzą od polskich producentów.

WYSOKA JAKOŚĆ NA KAŻDYM KROKU

Dbamy o profesjonalne i uważne podejście do naszych klientów począwszy od przygotowania oferty, poprzez proces realizacji zamówienia, aż do wysyłki gotowych produktów.

Pracownicy naszej firmy to ludzie z doświadczeniem, także w branży przenośników i systemów transportu wewnętrznego. Chętnie doradzą przy doborze odpowiedniego produktu i zaproponują rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta.

Na życzenie naszych klientów sporządzamy dokumentację oraz rysunki techniczne do zamówień.

Poszczególne elementy konstrukcji rolek poddawane są kontroli na kolejnych etapach produkcji. Gotowe rolki są również sprawdzane pod względem ilościowym i jakościowym przed wysyłką do klienta.

Starannie zabezpieczamy nasze produkty na czas transportu. Do pakowania wykorzystujemy wielowarstwowe kartony, palety, styropian, folie bąbelkową a także zamawiane pod wymiar drewniane skrzyniopalety.

ELASTYCZNOŚĆ I INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Duży magazyn materiałów i komponentów oraz elastyczne godziny pracy pozwalają nam na szybką reakcję w pilnych przypadkach. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, wykonujemy elementy niestandardowe spoza naszego katalogu. Możemy wykonać rolki na podstawie rysunków klienta, według indywidualnie określonych parametrów.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 604 393 656